Personal

Vi som arbetar på Industriprofil

Roland Hjelte

roland@industriprofil.net
070-676 26 36

Jobbar som: VD

Tony Sandmark

tony@industriprofil.net
070-679 99 50

Jobbar som: Utesäljare.

Anders Eriksson

anders@industriprofil.net 
070-345 05 40

Jobbar med: Försäljningschef

Mathias Woxlin

mathias@industriprofil.net
070-741 75 74

Jobbar som: Utesäljare

Marica Tellbro

marica@industriprofil.net
070-979 75 67

Jobbar som: Utesäljare

Rickard Brunzell

rickard@industriprofil.net 
073-375 00 31

Jobbar som: Utesäljare

Åsa Sandin

asa@industriprofil.net 

Tel: 070-539 15 90 
Jobbar som: Säljare

Erica E Berglund - Föräldraledig

erica@industriprofil.net

Jobbar som: Backoffice/säljsupport.

Åsa Enmark

enmark@industriprofil.net

Jobbar som: Backoffice/säljsupport.

Kristian Ölander

kristian@industriprofil.net 

Jobbar som: Backoffice/säljsupport

Sandra Höglund

sandra@industriprofil.net 

Jobbar som: Butikschef

Janne Olin

janne@industriprofil.net

Jobbar som: Butikssäljare.

Veronica Söderman

veronica@industriprofil.net

Jobbar som: Butikssäljare

Carina Östensson

carina@industriprofil.net

Jobbar som: Tryckare

Simon Hägglund

simon@industriprofil.net

Jobbar som: Butikssäljare

Elin Gunnarsson

elin@industriprofil.net

Jobbar som: Butikssäljare.

Mikael Eriksson

mikael@industriprofil.net

Jobbar som: Varumottagning, utkörningar samt datasupport.


Johanna Lund

johanna@industriprofil.net

Jobbar som: Ekonomiansvarig.